Kovacar

Kontaktujte nás

0944 103 545

0944 103 545

Spoločnosť KOVACAR.sk sa stala od roku 2015/2016 CERTIFIKOVANOU spoločnosťou v oblasti ZVÁRANIA PLASTOV a  ŠPECIÁLNEHO ZVÁRANIA PLASTOV

KOVACAR.sk – pravidelne aktualizované stránky ponúkajú vybrané foto-dokumentácie z veľkého množstva opráv a rekonštrukciíKvalitne prevedená práca a spokojnosť zákazníka sú u nás na prvom mieste. Ku každej moto oprave pristupujeme individuálne s maximálnou zodpovednosťou. Pri naše práci dbáme na každý detailVysoko-kvalifikovaný TÍM zvláda aj najnáročnejšie úlohy a výzvy.

Spoločnosť KOVACAR má špecifický záber a pôsobenie na Slovenskom a zahraničnom trhu. Neustále rozrastajúca sa skupina odborníkov a špecialistov v rôznych oblastiach zabezpečuje špičkové prevedenie prác a projektov. Z globálneho hľadiska možno pôsobenie spoločnosti rozdeliť:

1) OPRAVA MOTOCYKLOV – rovnanie moto-nádrží, lakovanie, špeciálne lakovanie, práškovanie a pod. Rekonštrukcia zahŕňa nie len opravu kapotáží ale aj rovnanie nádrží – špeciálnou neinvazívnou metódou. Samozrejmosťou je aj finálne spracovanie AUTO-MOTO dielov a PROFI LAKOVACIE práce.

2) ROVNANIE MOTO-NÁDRŽÍ – je špecifickou oblasťou zamerania nášho tímu. Obrovské množstvo zrealizovaných opráv sú našou referenciou o kvalite.


3) PROFI LAKOVANIE – kovacar disponuje originálnymi databázami farieb a ich receptúr podľa typov motocyklov. Aj z toho dôvodu vieme namiešať vždy originálne farby s identickým odtieňom ako originál, špeciálne druhy farieb, viac vrstvé farby, farebné kombinácie pre nás nieje žiaden problém.

4) ZVÁRANIE PLASTOV – takmer všetkých druhov. Zváranie kapotáží motocyklov, nárazníkov a akýchkoľvek AUTO-MOTO dielov z plastu z rôznych druhov plastov (ABS, ABS-alpha PP, PE, PVC, PU, PP, PA….. ). Modifikácia tuningových dielov a pod.

4.1) ŠPECIÁLNE ZVÁRANIE PLASTOV – zváranie nadrozmerných súčiastokveľkokapacitných palivových nádrží, nádrží postrekovačov, nádrže na PHM. Náš kvalifikovaný tím dokáže opraviť prierazy, porušenia, praskliny, rovnako sa špecializujeme aj na analýzu deformácií a náklonov nádrží spôsobujúce porušenia a praskliny.c

Napísali o nás: http://www.plasticportal.sk/sk/zvaranie-plastov-velkokapacitnych-nadrzi-v-polnohospodarskej-a-priemyselnej-technike-od-spolocnosti-kovacar/c/3434

Použitie vždy najnovších technológií v spojení s vysokou odbornosťou zaručujú tie najlepšie podmienky pre Vašu spokojnosť. Naša stránka je vždy aktualizovaná a vizualizovaná pre aktuálne potreby. Ponúkame zváranie plastových kapotáží, grafické návrhy, rôznofarebné lakovacie práce, prípravu na lakovanie, úpravu a rekonštrukciu veteránov čistenie blokov motorov pomocou metódy suchého ľadu, pieskovanie a mnohé iné novinky.Veľmi rýchla komunikácia pomocou emailu a mnohé iné výhody nájdete práve u nás – KOVACAR sme vždy o krok pred konkurenciou.